<oembed><version>1.0</version><provider_name>Dockers by Gerli</provider_name><provider_url>https://dockersbygerli.de/en</provider_url><author_name>MToelzer_HoS</author_name><author_url>https://dockersbygerli.de/en/author/mtoelzer_hos/</author_url><title>52OP201-600930</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content"  data-secret="1Duci0cMO4"&gt;&lt;a href="https://dockersbygerli.de/en/key-pieces/52op201-600930/"&gt;52OP201-600930&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts"  security="restricted"  src="https://dockersbygerli.de/en/key-pieces/52op201-600930/embed/#?secret=1Duci0cMO4"  width="600"  height="338"  title="&#x201C;52OP201-600930&#x201D; &#x2014; Dockers by Gerli"  data-secret="1Duci0cMO4"  frameborder="0"  marginwidth="0"  marginheight="0"  scrolling="no"  class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script&gt;